PERŞEMBE, 2019-04-18, 10:11 PM
hoşgeldin guest

[ YENİ MESAJ · Üyeler · Forum kuralları · ARA · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » DANIŞMAN » SAĞLIK » Doğal İlacımız SU (Doğal İlacımız SU)
Doğal İlacımız SU
yoyoDate: PAZARTESİ, 2010-08-23, 4:32 AM | Message # 1
SACRA
Group: Administrators
MESAJ: 57
Itibar: 1000
Durum: Offline
Görünüşünüzü SU içerek değiştirin!
2007 yılında yapılan bir araştırmaya göre, günde 500 ml. su içmenin cilde giden kan akışını artırdığı ortaya çıktı. Günlük yaşantınızda eğer vücudunuz yeterli su almazsa, cildiniz diğer organlara nazaran bundan daha fazla etkileniyor. Yani cildinizin, daha yumuşak, daha esnek, daha kırışıksız ve daha düzgün bir yapıya kavuşması için, suyun mucizevi etkisinden mutlaka yararlanmalısınız.

Depresyonun doğal ilacı SU!
Su içmek, vücut fonksiyonları için önemli olduğu kadar, psikolojik olarak da bize pozitif bir yarar sağlıyor. Yurtiçi ve yurtdışında birçok sağlık kuruluşunun yaptığı araştırmalar sonucunda su, serotonin ve diğer noransmitterlerin (sinir ileticileri) üretimi için vazgeçilmez bir faktör. Uzmanlar hergün en az 1,5 litre su içmenin çalışma verimini artırdığını ve dikkat aralığını büyüttüğünü vurguluyor. Az su içmek ise yüksek derecede yorgunluk, dikkat güçlüğü ve hafıza bozuklukluklarına neden olabiliyor.

SU, kanser için bir kalkan!
Bilindiği üzere, yüksek oranda su tüketmek birçok hastalığın önünü kesiyor. Soğuk algınlığı, kabızlık, idrar yolu enfeksiyonları ve böbrek taşı gibi hastalıkların oluşma riskini azaltıyor. Kansere neden olan zararlı toksinlerin atılmasını hızlandırarak mesane kanserini önlemede ve enfeksiyon ile kanser hücrelerinin oluşabileceği bölgelerde bağışıklık sistemini güçlendirmede önemli bir rol oynuyor.

Gördüğünüz gibi su en doğal ve en çok ihtiyaç duyduğumuz doğal bir ilaç gibi. Kullandığımız suyun ph ve mineral değerleri çok önemliymiş. Bu yüzden doğal mineralli su tüketmek gerekiyor. Örneğin Saka Su bu konuda Türkiye'de AB standratlarındaki ilk doğal mineralli su. Ph değeri 8,22 ve yüksek kalsiyum miktarı içeriyor. Sadece susuzluğumuzu gidermek için paketlenmiş diğer sular gibi değil aynı zamanda sağlığımızada fayda sağlıyor.


www.sacra.ucoz.com
 
Forum » DANIŞMAN » SAĞLIK » Doğal İlacımız SU (Doğal İlacımız SU)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: