PERŞEMBE, 2024-03-28, 1:53 PM
hoşgeldin guest

[ YENİ MESAJ · Üyeler · Forum kuralları · ARA · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » EĞİTİM » YURT DIŞINDA YAŞAM VE EĞİTİM » MALTA DİL OKULLARI VE MALTA VİZE İSLEMLERİ (MALTA DİL OKULLARI VE MALTA VİZE İSLEMLERİ)
MALTA DİL OKULLARI VE MALTA VİZE İSLEMLERİ
yoyoDate: PAZAR, 2010-08-22, 10:23 PM | Message # 1
SACRA
Group: Administrators
Itibar: 1000
Durum: Offline
Malta hakkında bilmek istediğiniz ve özellikle İngilizce eğitim programları sunan dil eğitim merkezlerinin eğitim kalitesi, bulundukları konum ve sizlere eğitim suresince alternatif yaratabilecek seçenekleri ayrıntılı olarak bilginize sunulması konusunda etkin rol oynamaktayız. Kurumumuz diğer sitelerde yada kuruluşlarca Malta ofisimiz var diyerek sizlere yanlış bilgi vermeyip, 12 yıldan bu yana Malta adasında ofisi (00356 27427954) olan tek kurum olma özelliğini taşıdığımızı ayrıca öğrencilerimizin eğitimleri suresince oluşa bilecek tüm sorunlarda bire bir Türkçe servis verdiğini de bildirmek isterim.
- Kurumumuz, MALTA BAŞKONSOLOSLUĞU tarafından tüm MALTA VİZE işlemlerini Türkiye#8217nin tüm şehirlerinden gelecek vize müracaatlarını takip etme yetkisiyle görevlendirilmiştir. MALTA CUMHURİYETİNE, turistik, eğitim, ticari iş alanında ve aile ziyaretleri gibi yapılacak seyahatler için gerekli vize işlemlerinin sürdürülmesi Malta Başkonsolosluğuna veya aracı bir kuruma gitmenize gerek kalmaksızın tüm vize işlemlerini Kurumumuz aracılığı ile güvenli ve sağlıklı dosya takibi yapılarak sürdürülebilecektir. - Malta Cumhuriyetinin kurumuza duyduğu güvenin bir göstergesi olarak görülmektedir.

Görüşmek dileğiyle..
MALTA KÜLTÜR DERNEĞİ® Eğitim Danışmanlığı
Malta Merkez: 31 Spencer Hill Marsa / Malta Tel: +356 27427954 Fax: +356 27001206
İstanbul Şube: İstiklal Cad. Balo Sokak. No: 3/4 Beyoğlu İstanbul #8211 Türkiye Tel: +90 (0212) 2521530-31 / Fax: +90 (0212) 2521531 / GSM: +90 554 976 42 71
www.maltakulturdernegi.com
Msn: maltakulturdernegi@hotmail.com

www.sacra.ucoz.com

Forum » EĞİTİM » YURT DIŞINDA YAŞAM VE EĞİTİM » MALTA DİL OKULLARI VE MALTA VİZE İSLEMLERİ (MALTA DİL OKULLARI VE MALTA VİZE İSLEMLERİ)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: